Magazín Prorock

17.9.2021

Magazín ProRock 11 - VOLTE MĚ, NEBO MĚ ZAVŘOU

VLÁDA NEBO VĚZENÍ? Na tomto rozcestí stojí u voleb premiér Babiš! Více v Magazínu ProRock zde.

16.9.2020

Magazín ProRock 10

Proč „Silničář“? Bojuji za lepší středočeské silnice. Jako zastupitel Středočeského kraje již 4 roky vystupuji nejviditelněji proti podvodům se silničními zakázkami. Díky mé práci vyšetřuje Národní centrála proti organizovanému zločinu machinace v Krajské správě a údržbě silnic i hejtmanku Středočeského
kraje Jaroslavu Pokornou Jermanovou. Když se na kraji nebude krást, zbyde více peněz na silnice.

16.8.2018

Magazín ProRock 9

Letos uplynulo 50 let od okupace naší země sovětskou armádou a vojsky Varšavské smlouvy. Pobyt okupační armády v naší zemi trval 23 let, na náš národ měl devastační účinky a stál naši zemi obrovské peníze.

14.10.2017

Magazín ProRock 8

Volte! To má smysl.

9.5.2017

Magazín ProRock 7

V ProRocku 7 se dočtete, jak Zeman prodával Babišovi státní majetek a jestli nás čeká reality show „Výměna prezidentů“? Nebo že rekordman Faltýnek zastává 21 funkcí najednou.

17.1.2017

Magazín ProRock 6

První číslo Magazínu ProRock v roce 2017 se věnuje jako ústřednímu tématu památce Jana Palacha. Snažíme se podívat se na souvislosti tohoto sebeobětování v tehdejší době a na motivy jeho dalších následovatelů.

16.11.2016

Magazín ProRock 5

V tomto čísle se věnujeme významnému svátku naší země 17. listopadu, krajským volbám nebo návštěvě Dalajlámy.

12.9.2016

Magazín ProRock 4

Země, která zapomíná na své hrdiny, je zemí, která ztrácí ideály. Dá se přirovnat ke stromu, kterému někdo přeťal kořeny. Strom sice ještě stojí, ale stačí malý poryv větru nebo krátké sucho a strom zahyne či spadne. To je situace, do které se dostává v současné době náš národ díky nenápadné propagandě, cenzuře a informačnímu vákuu.

25.7.2016

Magazín ProRock 3

Hlavním tématem třetího čísla Magazínu ProRock je tři roky staré svržení české vlády policejním komandem Roberta Šlachty pod dohledem Ivo Ištvána.

13.5.2016

Magazín ProRock 2

Druhé číslo Magazínu ProRock se věnuje zejména ruské propagandě v České republice. Zajímavé jsou i aktivity organizace Člověk v tísni v této oblasti. Pozornost věnujeme zahraniční politice Miloše Zemana. Zajímavé jsou i články Aleny Rytířové, které se věnují Ruským zájmům v Sýrii. Přeji Vám krásné čtení.

 

31.3.2016

Magazín ProRock

Milé čtenářky, vážení čtenáři, nedávno vyšlo první číslo tištěného Magazínu ProRock. Nyní rozšiřujeme jeho publikaci i v internetové podobě. Hlavními důvody, proč tento časopis vznikl, jsou prohlubující se informační vákuum a záměrné dezinformace o současném politickém dění ve stávajících tištěných médiích.