Rodina, záliby a práce

Podnikání a udělená ocenění mojí firmy

Po dokončení studia jsem založil v roce 1990 stavební firmu se svými dvěma spolužáky ze školy. Pracovali jsme manuálně s lopatou a krumpáčem a pokládali kanalizační a vodovodní potrubí. Takto jsem pracoval několik let a poté jsme začali stavět rodinné domky. V roce 1997 jsem se osamostatnil a založil svojí firmu IBS – ROKAL s.r.o. Ta se zabývala také stavební činností a výstavbou inženýrských sítí. Po několika letech jsem se vrhnul na stavbu rodinných a bytových domů. Největším projektem byl nakonec můj soukromý projekt výstavby náměstí ve městě Černošice, za který jsem v roce 2010 obdržel několik ocenění. (např. Nejlepší z realit 2010, Nominace na stavbu roku 2010, apod)

Více
Náš oceněný projekt - Centrum Černošice
Náš oceněný projekt - Centrum Černošice Slavnostní převzetí ocenění za Centrum Černošice Náš oceněný projekt - Centrum Černošice

Náš oceněný projekt - Centrum Černošice

Moje působení v ODS

V Dobřichovicích jsem kandidoval ještě nedávno jako nestraník za ODS. Poslední čtyři roky jsem ale začal uvažovat o svém dalším působení v politice. Uvědomil jsem si, že pokud nechci politické dění jen zpovzdálí sledovat, musím vstoupit do nějaké politické strany. Členem ODS jsem se stal před dvěma roky. Důležitým bodem mého rozhodování pro vstup do ODS byla seriózní členská základna místního sdružení ODS v Dobřichovicích, kterou vedl bývalý oblíbený starosta RNDr. Václav Kratochvíl. Dalším důležitým momentem bylo nastudování hlavních cílů této strany. Tedy umět převzít odpovědnost za svoji rodinu, za svoji obec, za svůj stát. Být stranou, která navazuje na tradice evropské křesťanské civilizace, být stranou kde se její členové budou snažit vytvářet aktivně soukromé vlastnictví. To že se řada lidí zpronevěřila těmto myšlenkám a výrazně poškodili pověst ODS je věc druhá. Věřím však, že je možné tuto stranu znovu navrátit k těmto základním myšlenkám. O to se chci snažit.

Se senátorem Oberfalzerem.

Se senátorem Oberfalzerem.

Mé záliby

Ve svém volném čase se rád věnuji sportu. Hraji volejbal za Radotín, protože zde mám řadu přátel. Za Dobřichovice nehraji, protože volejbal je zde na o několik tříd vyšší úrovni.

Dále jezdím na snowboardu. Ne jako módní záležitost. Začal jsem na něm jezdit v úplných začátcích a to abych se nějak odlišil od svých vrstevníků, kteří jezdili perfektně na lyžích což jsem já neuměl. Na snowboardu nejezdil tehdy nikdo, tak se špatně posuzovalo kdo jezdí dobře a kdo špatně. Jezdím na tvrdém slalomovém prkně F2.

Náš Radotínský volejbalový tým.
Na horách Snowboarding