Články

17.9.2021

VOLTE MĚ, NEBO MĚ ZAVŘOU

Vláda, nebo vězení? To je rozcestí, na kterém stojí premiér naší země.

17.9.2021

Magazín ProRock 11 - VOLTE MĚ, NEBO MĚ ZAVŘOU

VLÁDA NEBO VĚZENÍ? Na tomto rozcestí stojí u voleb premiér Babiš! Více v Magazínu ProRock zde.

6.10.2020

Problém v řádu miliard korun

Silniční zakázky Středočeského kraje v objemu pěti miliard korun porušují zákon, protože dodavatelé prací nevzešli z řádné soutěže. Tvrdí to krajský zastupitel Michael Pánek (ODS), jenž zakázky Krajské správy a údržby silnic Středočeského kraje kritizuje dlouhodobě. Nově však hovoří nikoli o problému v řádu milionů či stamilionů, ale dokonce o miliardách. Zmiňovaných pět označuje za minimum; souhrn je prý možná i vyšší.

Článek původně publikován: Boleslavský Deník

5.10.2020

Václav Havel by oslavil 84. narozeniny

Před 9 lety zemřel prezident Václav Havel, muž, který stál u přechodu naší země od komunistické totality k demokracii a svobodě. O demokracii a svobodu je ale potřeba neustále pečovat, chránit ji a když je potřeba, tak ji i bránit. Na to musíme myslet zejména v dnešní době, kdy tuto zemi vede člověk, který kolaboroval s komunistickou tajnou policií Stb a který je trestně stíhaný za podvody. Jeho vláda se navíc opírá o hlasy komunistů.

16.9.2020

Magazín ProRock 10

Proč „Silničář“? Bojuji za lepší středočeské silnice. Jako zastupitel Středočeského kraje již 4 roky vystupuji nejviditelněji proti podvodům se silničními zakázkami. Díky mé práci vyšetřuje Národní centrála proti organizovanému zločinu machinace v Krajské správě a údržbě silnic i hejtmanku Středočeského
kraje Jaroslavu Pokornou Jermanovou. Když se na kraji nebude krást, zbyde více peněz na silnice.

11.9.2020

Může za špatné středočeské silnice napojení na organizovaný zločin?

To je zásadní otázka pro vyšetřovatele z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ), která  začala vyšetřovat vedení Středočeského kraje a vedení středočeských silničářů. Základním podnětem bylo trestní oznámení, které podal středočeský zastupitel a místostarosta Dobřichovic Michael Pánek prostřednictvím svého právníka JUDr. Tomáše Sokola. Odhadovaná škoda uváděná v trestním oznámení činí minimálně 1 miliardu korun. 

10.4.2019

Vedení Středočeského kraje čelí novému trestnímu oznámení kvůli hospodaření v KSÚS

Jako zastupitel Středočeského kraje za ODS jsem zastoupený Judr. Tomášem Sokolem podal na Vrchní státní zastupitelství v Praze, trestní oznámení na vedení Středočeského kraje a vedení KSÚS. Trestní oznámení se týká podezření ze spáchání trestného činu zjednání výhody při zadávání veřejné zakázky a trestného činu porušení povinnosti při správě cizího majetku.  

27.3.2019

Reakce na křivé nařčení v tiskové zprávě hnutí ANO

Středočeský klub hnutí ANO mě ve své oficiální tiskové zprávě (viz příloha) a v několika novinových článcích nesmyslně napadl z ovlivňování rozhodnutí ORP Černošice, ve věci střetu zájmů Andreje Babiše. Zdůraznil zde mé členství v ODS a funkci středočeského zastupitele za ODS. To je důvod, proč si dovoluji zaslat Vám k tomu moji reakci.

15.1.2019

Jan Palach - víc než Prométheus

Václavským náměstím běží mladý muž celý v plamenech. Ne, není to sebevrah, je to muž, který se rozhodl svým činem probudit český národ z letargie a zažehnout v srdcích ostatních oheň odvahy a naděje. Je to muž, který svým sebeobětováním zoufale bojuje proti odevzdanosti českého národa, která nastala po okupaci Sovětskou armádou v srpnu 1968. Je 16. ledna 1969 a tímto mužem je student filosofické fakulty Univerzity Karlovy Jan Palach.